سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

در صورتی که پاسخ خود را در سوالات زیر پیدا نکرید، لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

سوال و جواب

بعد از شستن صورت ابتدا مرطوب کننده استفاده کنیم یا سرم؟

 سرم‌ها همیشه باید روی صورت تمیز استفاده شوند، اجازه دهید 2 دقیقه بگذرد تا سرم کاملا جذب شده سپس می‌توانید از مرطوب‌کننده، ضد آفتاب، لوازم آرایش و ... استفاده کنید.

لایه بردار قوی و ملایم چه فرقی با هم دارند؟

لایه بردار ملایم گریفین برای پوست‌های معمولی تا خشک مناسب است.

لایه بردار قوی گریفین برای پوست‌های چرب - مختلط و مستعد آکنه مناسب است.

سرم مولتی ویتامین برای چه پوستی است؟ و بهتر است چه زمانی استفاده شود؟

این سرم برای تقویت و تغذیه پوست و تأمین مواد مورد نیاز آن است و برای هر نوع پوستی مناسب است، بهترین زمان استفاده آن قبل از خواب می‌باشد. روی پوست شسته شده بزنید تا زمانیکه خواب هستید کاملا پوستتان را تغذیه کند.

سرم هیالورونات سدیم برای چه پوستی مناسب است؟

سرم هیالورونات سدیم از سرم‎‌های درمانی است که برای پوست‌های خشک، کم آب و پوست‌های مستعد چین و چروک مناسب است، برای تاثیر گذاری هر چه و جلوگیری از پیری زودرس و چین و چروک بهتر است هر روز صبح از این سرم استفاده کنید.

سرم آنتی اکسیدان برای چه سنی مناسب است؟

به شکل کلی این سرم‌ها برای افراد میانسال به بالا مناسب است اما اگر سن بیولوژیک شما با پوستتان هماهنگ نیست یعنی در واقع از پوست آسیب پذیرتر و پبرتر از سنتان برخوردارید می‌توانید از این سرم ها استفاده کنید.

سرم دور چشم را از چه سنی شروع به استفاده کنیم؟

به شکل کلی این سرم‌ها برای افراد میانسال به بالا مناسب است اما اگر سن بیولوژیک شما با پوستتان هماهنگ نیست یعنی در واقع از پوست آسیب پذیرتر و پبرتر از سنتان برخوردارید می‌توانید از این سرم‌ها استفاده کنید.

از ما بپرسید